Stanowiska montażowe, przenośniki, linie montażowe

Lean Manufacturing

Jest to system zarządzania produkcją, wywodzący się z systemu produkcyjnego TOYOTY, który ma za zadanie ograniczanie marnotrawstwa oraz eliminację niepotrzebnych operacji i procedur w procesie produkcji. Głównym celem jaki stawia przed sobą idea Lean Manufacturing jest dostarczyć produkty i usługi o jak najwyższej jakości oczekiwanej przez klientów zachowując niskie koszty produkcji i wykorzystując relatywnie niską ilość surowców.

Zastosowanie:

Do grupy produktów spełniających założenia Lean Manufacturing zaliczamy wózki i regały przepływowe, wózki jezdne, lekkie i ergonomiczne stanowiska produkcyjne. Staramy się aby nasze rozwiązania były optymalnie dopasowane do potrzeb operatora linii produkcyjnych.

Do budowy tego typu konstrukcji wykorzystujemy modułowe systemy rurkowe lub jeżeli jest taka konieczność system profili aluminiowych.

Zalety:

Modularna budowa
Możliwość rozbudowy
Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb
Szybka budowa

Lean Manufacturing - realizacje:
 

Zaufali nam

magneti-marelli
safran
ergsystem
hutchinson
martom
Wykorzystaj nasze doświadczenie aby zwiększać zyski swojej firmy!        Poznaj ofertę


GTM s.c.
ul. Zamkowa 12
43-410 Zebrzydowice
NIP: 548-267-31-53

Kontakt

Tel: +48 32 797 63 47
Kom: +48 504 204 295
E-mail: biuro@gtm.pl

Kilka słów o nas

GTM S.C. oferuje szeroki zakres usług począwszy od opracowania koncepcji, przygotowania projektu, wykonania i wdrożenia systemów służących do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych.
2016 - 2022 © GTM s.c.